Remeha Elga Ace All-in-one

  • Hybride warmtepomp en cv-ketel als één toestel
  • 4, 6 of 8 kW – verwarmingsvermogen afgestemd op uw woning
  • CW4 of CW5 – warmwatercomfort afzonderlijk gekozen
  • Holland Warmte sinds 1979 – pionier met warmtepompen
Remeha

Onze Remeha Elga Ace All-in-one modellen

Goed om te weten

Bij de Remeha Elga ACE All-in-One is een apart buffervat niet standaard noodzakelijk en daarom niet standaard in onze prijs opgenomen. Tijdens de opname beoordelen wij of een buffervat of een andere hydraulische voorziening voor uw installatie nodig is. Eventuele aanvullende kosten worden duidelijk in de offerte opgenomen.

.

De Remeha Elga ACE All-in-One combineert een hybride warmtepomp en een cv-ketel als één toestel. De warmtepomp verzorgt zoveel mogelijk de verwarming van de woning. De geïntegreerde cv-ketel springt bij wanneer dat nodig is en verzorgt op gas het warme tapwater.

De regeling bepaalt welke warmtebron op dat moment het beste kan worden ingezet. De warmtepomp bespaart daardoor vooral gas voor ruimteverwarming, terwijl u voor het warme water kunt kiezen tussen CW4 en CW5.

De All-in-One is verkrijgbaar met een warmtepompvermogen van 4, 6 of 8 kW en met een geïntegreerde cv-ketel in CW4 of CW5. Het warmtepompvermogen wordt afgestemd op de warmtevraag van de woning. De CW-klasse wordt afzonderlijk gekozen op basis van het gewenste warmwatercomfort.

Een woning met een hogere warmtevraag heeft niet automatisch meer warm tapwater nodig. Daarom kan bijvoorbeeld 4 kW met CW5 of 8 kW met CW4 een passende combinatie zijn. Ook bij het warmtepompvermogen geldt dat groter niet automatisch beter is; een goed afgestemde uitvoering kan langer en rustiger functioneren.

De Remeha Elga ACE All-in-One wordt vooral toegepast wanneer de beschikbare installatieruimte een belangrijke rol speelt. Doordat de warmtepomp en cv-ketel als één toestel zijn uitgevoerd, kan de opstelling compacter worden gehouden dan met twee afzonderlijke binnenunits.

Compact betekent niet dat het toestel in iedere kleine ruimte past. De cv-ketel bevindt zich boven het binnendeel van de warmtepomp en aan de rechterzijde is ongeveer 30 cm vrije ruimte nodig voor onderhoud en service. Vooraf controleren wij daarom zowel de beschikbare ruimte als de bereikbaarheid.

Wanneer voldoende ruimte beschikbaar is, heeft een losse opstelling met een standaard Remeha Elga ACE vaak onze voorkeur. De installatie blijft dan overzichtelijker en beter bereikbaar voor onderhoud en service. Wij adviseren de All-in-One daarom alleen wanneer deze ook praktisch goed in de woning kan worden geplaatst.

Wij bekijken de warmtevraag, het gewenste warmwatercomfort, de beschikbare ruimte, het afgiftesysteem en de bestaande installatie. Zo bepalen we welke combinatie van warmtepompvermogen en CW-klasse technisch en praktisch past.

Holland Warmte werkt sinds 1979 met warmtepompen. Die praktijkervaring gebruiken wij om niet alleen naar het toestel te kijken, maar naar de volledige installatie en de bereikbaarheid voor toekomstig onderhoud. Gebruik de bestaande offerteaanvraag of neem contact met ons op voor persoonlijk advies.

Vraag vrijblijvend een offerte aan

Heeft u interesse in de Elga Ace All-in-One? Schroom niet en neem vandaag nog contact met ons op.
Onze medewerkers vertellen u graag meer over de Remeha Elga Ace All-in-One

"*" indicates required fields

Type installatie
Drop files here or
Accepted file types: jpg, gif, png, jpeg, doc, docx, pdf, Max. file size: 29 MB, Max. files: 5.
    Door te versturen ga je akkoord met onze privacyverklaring

    Veelgestelde vragen

    Heeft u een vraag?

    Heb je een vraag over een warmtepomp? Bekijk hier de veelgestelde vragen over warmtepompen, zoals vragen over gebruik, onderhoud, storingen en verwarming.
    Heb je een vraag over een van onze andere installaties? Bekijk dan alle veelgestelde vragen over onze installaties.